Forum Blondynek - włosy, makijaż, uroda - BlondForum.pl
Jak długo zapuszczacie swoje włosy? - Wersja do druku

+- Forum Blondynek - włosy, makijaż, uroda - BlondForum.pl (http://blondforum.pl)
+-- Dział: WŁOSY BLOND (/Forum-W%C5%81OSY-BLOND)
+--- Dział: Jak zapuścić włosy? (/Forum-Jak-zapuscic-wlosy)
+--- Wątek: Jak długo zapuszczacie swoje włosy? (/Temat-Jak-dlugo-zapuszczacie-swoje-wlosy)

Strony: 1 2 3 4 5

Jak długo zapuszczacie swoje włosy? - Kama - 26.11.2013 21:52

Jak długo zapuszczacie już swoje włosy? Ja na dobre zaczęłam 4 lata temu, choć co jakiś podcinam i przyznaje się, że mogłoby być lepiej. Jednak po tych latach moje włosy są lekko za łopatki.

A jak Wasze postępy? Jak szybko Wam rosną? Uśmiech

RE: Jak długo zapuszczacie swoje włosy? - Supersqa - 26.11.2013 22:04

Ja zaczełam zapuszczac ok. 5 lat temu ale po 3 latach zapuszczania mocno scielam i wycieniowalam i od tamtego czasu staram sie pozbyc efektow drastycznej wizyty u fryzjera ;( tak ze teraz mam włosy mniej wiecej jednej długosci za łopatki Oczko

RE: Jak długo zapuszczacie swoje włosy? - ponton_sronton - 26.11.2013 22:30

Zapuszczam swoje włoski od niedawna. Jako małe dziecko miałam włosy do pasa !!! Nie wiem co podkusiło mnie żeby je ścinać :<<< Teraz sięgają nie dużo poza łopatki Smutny

Aby rosły szybciej wprowadziłam małe zmiany w swoim żywieniu, ale niestety nie wiem jakie są efekty bo za krótko to trwa Język

Niestety z jednym aspektem idzie mi niebywale trudno ! NIE POTRAFIĘ OGRANICZYĆ SŁODKOŚCI :<<
Piję przynajmniej litr wody dziennie.
Napar z pokrzywy jak wyczytałam również pomaga na porost włosków, ale przy spożyciu trzeba uzupełniać witaminę B.
Wprowadziłam spożywanie większej ilości owoców.
Niestety musiałam zrezygnować z jedzenia orzechów przez uczulenie.
I zjadam hektolitry oleju lnianego.

Ale moje kochane mam do Was pytanie ! Słyszałam również, że drożdże działają cuda ! Czy któraś z Was stosowała tą metodę ? Odstrasza mnie zapach smak i wgl wszystko ! Język Nie wiem jak mam się do nich przekonać. Macie jakieś sposoby ?

RE: Jak długo zapuszczacie swoje włosy? - Dianka - 26.11.2013 22:36

(26.11.2013 22:30)ponton_sronton napisał(a):  Ale moje kochane mam do Was pytanie ! Słyszałam również, że drożdże działają cuda ! Czy któraś z Was stosowała tą metodę ? Odstrasza mnie zapach smak i wgl wszystko ! Język Nie wiem jak mam się do nich przekonać. Macie jakieś sposoby ?

Kochana, ja próbowałam, ale nie skończyło się to najlepiej Smutny Miałam taki wysyp drobnych pryszczyków, które nie przechodziły wcale z czasem i musiałam zrezygnować.... Ale piłam wytrwale przez prawie miesiąc i w sumie nie zauważyłam żeby rosły szybciej Uśmiech Więc się ciesze, bo nie żałuję, że musiałam je odstawić Język

RE: Jak długo zapuszczacie swoje włosy? - ponton_sronton - 26.11.2013 22:47

Właśnie słyszałam, że na początku pojawiają się wszystkie niedoskonałości które tam pod skórą siedzą ale że po max 2 tyg schodzi. I nie dość, że włoski to skórę masz ładną Język

RE: Jak długo zapuszczacie swoje włosy? - KasiaMaus - 26.11.2013 22:50

Zapuszczam włosy jakiś rok, niestety nie widzę jakiś wielkich efektów... moje włosy były w bardzo złym stanie i bardzo się łamały.. to pewnie dlatego, teraz jest juz o wiele lepiej i mam nadzieje, że będą coraz dłuższe, zażywam belisse, lepiej się odżywiam, choć wiem, że moja dieta pozostawia nadan wiele do życzenia Oczko P pokrzywy nie piję, bo mam po niej potworne wręcz syfy.. Smutny prostuję baardzo rzadko, olejuje i oczywiście przykładam się do pielęgnacjiUśmiech życze Wam kochane jak najdłuższych włosków w jak najkrótszym czasie! Buziaki KissKissKissKissKiss

RE: Jak długo zapuszczacie swoje włosy? - blondyneczka - 26.11.2013 23:04

Moje niestety mają tendencję do wypadania, kruszenia, rozdwajania i i wielu innych przykrych rzeczy. Zapuszczałam już całkiem długo, ale jednak je wycieniowałam a co tam.

RE: Jak długo zapuszczacie swoje włosy? - wenus-lifestyle - 26.11.2013 23:04

Moje zapuszczanie wygląda tak, że trochę zapuszczam, później ścinam, znowu zapuszczam... Trwa to już kilka lat Oczko
Jeżeli chodzi o drożdże, to mnóstwo dziewczyn chwali rezultaty. Moja przyjaciółka również. Ja sama boję się wyprysków, ale kusi mnie wzrost włosów 3-4cm na miesiąc, więc ostatecznie nie powiedziałam "nie" Oczko

RE: Jak długo zapuszczacie swoje włosy? - florentine - 27.11.2013 00:00

Ja zaczęłam zapuszczać tak około 4-5 lat temu po czym pofarbowałam włosy, po czym je rozjaśniłam i znowu pofarbowałam (niezbyt to było mądre) i włosy były tak zniszczone, że 3 lata temu musiałam je ściąć na tzw. "chłopaka". Teraz włosy mam mniej więcej troszkę za ramiona, systematycznie je podcinam Uśmiech Rok temu miałam krótką przygodę z drożdżami, ale to jednak nie było dla mnie Oczko

RE: Jak długo zapuszczacie swoje włosy? - kasiaa - 27.11.2013 00:32

zapuszczam włosy od jakiś 5 lat Uśmiech zawsze są takiej samej długości, bo jak nieco urosną to od razu je ścinam,tzn zapuszczam z 3 miesiące i pożniej leci z 4 cm włosów, ale oddałam swoje nożyczki (do fryzjerów mam straszny uraz) wiec od jakiegoś miesiąca nie podcinam i nie zamierzam, jak najdlużej się da Uśmiech
tak ogolnie to jestem z tych osób, które zapuszczają przez całe życie Uśmiech