Forum Blondynek - włosy, makijaż, uroda - BlondForum.pl
Manicure hybrydowy - Wersja do druku

+- Forum Blondynek - włosy, makijaż, uroda - BlondForum.pl (http://blondforum.pl)
+-- Dział: URODA (/Forum-URODA)
+--- Dział: Paznokcie (/Forum-Paznokcie)
+--- Wątek: Manicure hybrydowy (/Temat-Manicure-hybrydowy)

Strony: 1 2 3 4 5 6

Manicure hybrydowy - Marta Marta - 03.04.2016 00:35

Hej, czy któreś z Was robią może sobie hybrydy samodzielnie? Zastanawiam się czy takie "domowej roboty" będą równie trwałe i ładne, jak od kosmetyczki.

RE: Manicure hybrydowy - mndol93 - 03.04.2016 22:27

Ja sama nie robię, ale moja szwagierka kupiła sobie kilka hybryd, lampę i inne akcesoria na start i metodą prób i błędów zaczęła robić paznokcie sobie i kilku osobom z rodziny. Zrobione przez nią paznokcie wytrzymują dosłownie wszystko i są usuwane dopiero przez odrost, nic się z nimi nie dzieje. Myślę, że przy w miarę sensownych produktach i odrobinie praktyki jesteś w stanie sporo zaoszczędzić na samodzielnym robieniu paznokci.

RE: Manicure hybrydowy - Analiza - 05.04.2016 13:59

(03.04.2016 22:27)mndol93 napisał(a):  Zrobione przez nią paznokcie wytrzymują dosłownie wszystko i są usuwane dopiero przez odrost

Co znaczy usuwane przez odrost? Brzmi jakby zostawiała lakier aż sam zrośnie z płytką.

Ja kładę hybrydy sama w domu i ogólnie jestem bardzo zadowolona. Dostałam w prezencie zestaw do hybryd Semilac z lakierami, lampą i wszystkim co jest do hybrydowego manicure potrzebne. Pierwszy raz był skomplikowany, bo starałam sie być aż za dokładna, żeby wszystko się udało. Ale teraz oszczedzam robiąc hubrydy w domu tyle pieniedzy ze nawet kupilam więcej lakierów i robie sobie wzorki Oczko

RE: Manicure hybrydowy - mndol93 - 06.04.2016 19:15

(05.04.2016 13:59)Analiza napisał(a):  
(03.04.2016 22:27)mndol93 napisał(a):  Zrobione przez nią paznokcie wytrzymują dosłownie wszystko i są usuwane dopiero przez odrost

Co znaczy usuwane przez odrost? Brzmi jakby zostawiała lakier aż sam zrośnie z płytką.

Ja kładę hybrydy sama w domu i ogólnie jestem bardzo zadowolona. Dostałam w prezencie zestaw do hybryd Semilac z lakierami, lampą i wszystkim co jest do hybrydowego manicure potrzebne. Pierwszy raz był skomplikowany, bo starałam sie być aż za dokładna, żeby wszystko się udało. Ale teraz oszczedzam robiąc hubrydy w domu tyle pieniedzy ze nawet kupilam więcej lakierów i robie sobie wzorki Oczko

Miałam na myśli dokładnie tyle, że co do trwałości nie powinno być wątpliwości - dopiero w momencie, gdy odrost jest za duży, są zdejmowane Oczko Dlatego też uważam, że nie ma sensu przepłacać u kosmetyczki, jeśli mamy możliwość.

RE: Manicure hybrydowy - Lalka - 08.04.2016 12:40

O, dobrze, że Cię mam @Analiza! Te Semilac to dobre są? Powiesz coś więcej o nich? Wpadły mi w oko ostatnio i tak się czaję do kupna powoli. Szukam opinii.

@Marta - jak dokładnie oczyścisz płytkę i zrobisz wszystko w odpowiedniej kolejności, to na pewno nie poczujesz się zawiedziona efektem. Próbowałaś już robić sama pazurki? Uśmiech

RE: Manicure hybrydowy - ewela - 10.04.2016 13:02

Hej dziewczynki Oczko jestem tu nowa i myślę nad zrobieniem sobie hybryd tylko nie wiem jaki starter sobie kupić? czy lepiej wszystko osobno.

RE: Manicure hybrydowy - Marta Marta - 11.04.2016 11:25

(05.04.2016 13:59)Analiza napisał(a):  

Masz racje że początki są straszne, właśnie dlatego mam stracha żeby zrobić to po raz pierwszy, ale jak to mówią człowiek uczy się całe życie, więc i ja spróbuje. Tylko mam jeszcze jedno pytanie co powinno być w takim zestawie dla początkującego?

RE: Manicure hybrydowy - Analiza - 16.04.2016 13:40

(11.04.2016 11:25)Marta Marta napisał(a):  Masz racje że początki są straszne, właśnie dlatego mam stracha żeby zrobić to po raz pierwszy, ale jak to mówią człowiek uczy się całe życie, więc i ja spróbuje. Tylko mam jeszcze jedno pytanie co powinno być w takim zestawie dla początkującego?

Nie ma sie czego bać, ale na pewno pierwsze próby wymagają trochę wiecej skupienia. Potem idzie już gładko Oczko Co do zestawów to zobacz sobie tutaj taki podstawowy skład zestawu czyli to co Ci będzie konieczne

[Obrazek: zestaw-semilac-2-lampa-uv-36-w.jpg]

RE: Manicure hybrydowy - Blondeee - 18.04.2016 09:59

Fajna sprawa choć nie wiem czy sama bym dała radę Język

RE: Manicure hybrydowy - Marta Marta - 20.04.2016 23:49

Ten zestaw jest świetny, fajnie by było mieć coś takiego w domu. Tylko powiedz mi proszę gdzie mam o niego pytać a może jest jakaś możliwość zamówić go gdzieś w internecie?