Forum Blondynek - włosy, makijaż, uroda - BlondForum.pl
Siwe włosy w młodym wieku? - Wersja do druku

+- Forum Blondynek - włosy, makijaż, uroda - BlondForum.pl (http://blondforum.pl)
+-- Dział: WŁOSY BLOND (/Forum-W%C5%81OSY-BLOND)
+--- Dział: Pielęgnacja włosów blond (+ problemy) (/Forum-Pielegnacja-wlosow-blond-problemy)
+---- Dział: Włosy proste (/Forum-Wlosy-proste)
+---- Wątek: Siwe włosy w młodym wieku? (/Temat-Siwe-wlosy-w-mlodym-wieku)

Siwe włosy w młodym wieku? - Misia - 03.12.2013 17:29

Hej wszystkim Kiss** Uśmiech Chciałabym zapytać, czy któraś z Was też ma taki problem i czy to normalne, żeby w wieku 22 lat pojawiały się siwe włosy??? Do tej pory nie zauważałam tego problemu, bo cały czas farbowałam na jasny blond i nie dopuszczałam do pojawienia się odrostów, ale wymyśliłam sobie takie jakby ombre i odkąd zaczęłam zapuszczać nie wierzyłam własnym oczom!! Na ciemnym blondzie odrostu pojawiły się jasne włoski, są one cienkie i nie całkiem białe, ale znacznie jaśniejsze od reszty! ;( Smutny( Czyli chyba jednak nici z mojego ombre, bo nie chciałabym farbować góry na ciemno... Zależało mi żeby włoski trochę odpoczęły od farbowania na zimę, a dół byłby jasny, więc nadal czułabym się jak prawdziwa blondi Uśmiech Pozdrawiam Was serdecznie i będzie mi miło, jeśli podzielicie się ze mną jak to wygląda u Was Uśmiech Misia Uśmiech

RE: Siwe włosy w młodym wieku? - deemem96 - 16.11.2014 18:38

Mam znajomą i jest w podobnym wieku i z podobnym problemem.
i mam też koleżankę z kruczoczarnymi włosami, która miała siwe włosy w wieku 7 lat.
Na siwienie włosów może mieć wpływ stres, nieopowiednia dieta, geny. ;/

RE: Siwe włosy w młodym wieku? - Miśka - 24.08.2018 01:15

norma, nie przejmuj sie takie geny Uśmiech