Forum Blondynek - włosy, makijaż, uroda - BlondForum.pl
Farbować czy nie? - Wersja do druku

+- Forum Blondynek - włosy, makijaż, uroda - BlondForum.pl (http://blondforum.pl)
+-- Dział: WŁOSY BLOND (/Forum-W%C5%81OSY-BLOND)
+--- Dział: Farbowanie/rozjaśnianie (/Forum-Farbowanie-rozjasnianie)
+---- Dział: Powrót do naturalnego koloru włosów (/Forum-Powrot-do-naturalnego-koloru-wlosow)
+---- Wątek: Farbować czy nie? (/Temat-Farbowac-czy-nie)

Farbować czy nie? - Blondzia - 24.05.2014 19:04

Hej kochane Serce ! Mam poważny dylemat..Mianowicie od 2 miesięcy nie farbowałam włosów a zawsze farbuje co miesiąc i sie tak zastanawiam czy nie zacząć zapuszczać naturalnych..Odrost jest dosyć spory chociaż szczerze mówiąc nie przeszkadza mi aż tak strasznie bardzo.Niżej podeślę zdjęcie,żebyście mogły doradzić.Jak myślicie farbować czy spróbować zapuszczać naturalki?Mam straszny dylemat i nie wiem co zrobić Oczko

RE: Farbować czy nie? - mndol93 - 24.05.2014 19:14

Odrost moim zdaniem jest spory, ale najważniejsze że Tobie nie przeszkadza Kiss Nie odczuwasz mocniejszego przetłuszczania na skalpie bez farbowania? U mnie to się pojawiło, ale wytrzymałam i teraz mam naturalne! Uśmiech Nie ma nic lepszego niż naturalne włoski. Nie wymagają aż takiej opieki przede wszystkim Duży uśmiech Zawsze możesz spróbować nieco rozjaśnić odrost naturalnymi sposobami, żeby nie było widać różnicy aż tak drastycznie Uśmiech

RE: Farbować czy nie? - Blondzia - 24.05.2014 19:22

Przetłuszczają się bardziej jak wymagają już oczyszczania a tak to jest ok Uśmiech Myje je dodatkowo odżywką,na skalp nie używam żadnych olejków ani niczego bo za bardzo mam wtedy obciążone włosy.Weszłam w taką technikę mycia odżywką,że czuje jak włosy są nawilżone i ogromnie polecam takie mycie!Kiss Cieszę się z takiego przyrostu,który jest bez żadnych wspomagaczy Uśmiech

RE: Farbować czy nie? - Kamila Łopacińska - 25.05.2014 19:33

(24.05.2014 19:22)Blondzia napisał(a):  Przetłuszczają się bardziej jak wymagają już oczyszczania a tak to jest ok Uśmiech Myje je dodatkowo odżywką,na skalp nie używam żadnych olejków ani niczego bo za bardzo mam wtedy obciążone włosy.Weszłam w taką technikę mycia odżywką,że czuje jak włosy są nawilżone i ogromnie polecam takie mycie!Kiss Cieszę się z takiego przyrostu,który jest bez żadnych wspomagaczy Uśmiech

Ja teraz farbowałam po rocznej przerwie i moje włosy się przetłuszczają wiec ich nie taktuje olejami bo to dodatkowo mi pogorszy sprawę

RE: Farbować czy nie? - Blondzia - 29.05.2014 17:30

Pofarbowałam Duży uśmiech nie wytrzymałam jednak Język

RE: Farbować czy nie? - mndol93 - 29.05.2014 23:42

Mam nadzieję, że nie żałujesz Duży uśmiech

RE: Farbować czy nie? - Blondzia - 30.05.2014 15:46

Niee,nie żałuje od razu czuje się jak blondynka a nie jak pół blondynki hahahaha

RE: Farbować czy nie? - kiwii91 - 03.06.2014 17:00

Witajcie jestem nowa Uśmiech Jestem blondynką hmm.. odkąd pamiętam Duży uśmiech już nie wiem jak wyglądają moje naturalne włosy... Ciężko mi się rozstawać z blondem Smutny ale nie widze innego wyjścia. Miałam włosy do łopatek... od farbowania/rozjaśniania są do ramion :// Mam już tego dość. Super jest mieć blond włosy ale ciężko o nie dbac jedne kosmetyki wysuszają inne za bardzo natłuszczają.Chcę mieć piękne długie naturalne włosy!!! Nie malowałam włosów już ponad 1 mc. odrost jest Język Najgorsze to właśnie chodzić z tym odrostem... przeraża mnie to! mam nadzieje,że wytrwamZawstydzony

RE: Farbować czy nie? - Kamila Łopacińska - 04.06.2014 13:16

(03.06.2014 17:00)kiwii91 napisał(a):  Witajcie jestem nowa Uśmiech Jestem blondynką hmm.. odkąd pamiętam Duży uśmiech już nie wiem jak wyglądają moje naturalne włosy... Ciężko mi się rozstawać z blondem Smutny ale nie widze innego wyjścia. Miałam włosy do łopatek... od farbowania/rozjaśniania są do ramion :// Mam już tego dość. Super jest mieć blond włosy ale ciężko o nie dbac jedne kosmetyki wysuszają inne za bardzo natłuszczają.Chcę mieć piękne długie naturalne włosy!!! Nie malowałam włosów już ponad 1 mc. odrost jest Język Najgorsze to właśnie chodzić z tym odrostem... przeraża mnie to! mam nadzieje,że wytrwamZawstydzony

Odrost rozjaśnij rumiankiem lub cytryną