Forum Blondynek - włosy, makijaż, uroda - BlondForum.pl
Jak długo malujecie się z rana? :D - Wersja do druku

+- Forum Blondynek - włosy, makijaż, uroda - BlondForum.pl (http://blondforum.pl)
+-- Dział: URODA (/Forum-URODA)
+--- Dział: Makijaż (/Forum-Makijaz)
+--- Wątek: Jak długo malujecie się z rana? :D (/Temat-Jak-dlugo-malujecie-sie-z-rana-D)

Strony: 1 2 3 4

Jak długo malujecie się z rana? :D - Kama - 26.11.2013 21:59

Poranny make-up to dla mnie obowiązek Uśmiech Co prawda, nie zabiera mi to dużo czasu (według mnie) i zazwyczaj wyrabiam się w przeciągu 15-30 minut. Jednak nie potrafiłabym wyjść do pracy, gdybym czegoś tam nie poprawiła Uśmiech

A ile czasu Wam to zajmuje? Mąż/partner się niecierpliwi, czy raczej makijaż nie jest konieczny? Duży uśmiech

RE: Jak długo malujecie się z rana? :D - madziiuula - 26.11.2013 22:02

Dla mnie też makijaż to podstawa, chyba , że mówimy o wyjściu po bułki. Jednak do szkoły/pracy/randka itd. makijaż musi być Oczko Zajmuje mi to zawsze ok.30-40 minut , a partner uwielbia podpatrywać na te czynności Uśmiech

RE: Jak długo malujecie się z rana? :D - MagdaaN - 26.11.2013 22:51

Oczywiście dla mnie też choćby delikatny makijaż to podstawa Uśmiech Po prostu czuję się pewniejsza siebie i w ogóle mam lepszy humor Duży uśmiech Ale zajmuje mi to około 35 minut Uśmiech Najwięcej czasu pochłania mi malowanie rzęs Język Mam na tym punkcie małego bzika Duży uśmiech A mój M. w tym czasie idzie z psem na spacer Język

RE: Jak długo malujecie się z rana? :D - wenus-lifestyle - 26.11.2013 23:09

Jeżeli się spieszę, to makijaż zajmuje mi od 5 do 10 minut, ale bez pośpiechu potrafię się malować ponad pół godziny Oczko

RE: Jak długo malujecie się z rana? :D - BlondKasia - 27.11.2013 12:44

Pół godzinki minimum, ale lubię czasem nawet dłużej jak mam więcej czasu Duży uśmiech Na szczęście mój chłopak jeszcze o tym nie wie Język

RE: Jak długo malujecie się z rana? :D - Alqua - 27.11.2013 18:27

Jak się spieszę albo mam lenia to nawet 5 min - bb cream,kolektor,róż, cień na brwi i tusz na rzęsy. Ale jak gdzieś się wybieram to potrafię i godzinę się szykować. Mój facet już wie,że jak chce gdzieś ze mną jechać rano to trzeba mi zarezerwować czas na upiększanie Uśmiech

RE: Jak długo malujecie się z rana? :D - izabela - 31.03.2014 18:59

Wszystko zależy od umiejętności i doświadczenia. Kiedyś samo zrobienie oczu zajmowało mi 20 minut (zabawa z eyelinerem, zrobienie perfekcyjnie prostej kreseczki, istna masakra), teraz wszystko, oczy, usta no cała buzia zajmuje mi tak z 15-25 minut. Zależy też od nastroju, bo czasami jak staram się "za bardzo" to wtedy jak na złość nic mi nie wychodzi. A mój facet to i tak sądzi, że zajmuje mi to godzinę albo i więcej, ale on również liczy czas na ubranie, a TO zawsze zajmuje mi długo. Istny dylemat "nie mam w co się ubrać" Duży uśmiech.

RE: Jak długo malujecie się z rana? :D - mndol93 - 31.03.2014 20:18

Poranny makijaż zajmuje mi ok. 10-15 minut, bo stał się mega rutyną. Duży uśmiech tusz, puder, róż, cienie do brwi, czasami kreska, lub jeszcze jakiś inny dodatek, ale idzie jak po maśle! Uśmiech

RE: Jak długo malujecie się z rana? :D - emcia - 01.04.2014 01:29

Jesli musze wyjsc w 10 minut to bez problemu zdarze nawet z malowaniem + czesanie i prostowanie wlosow, ale gdy mam wiecej czasu i sytuacja wymaga lepszego przygotowania to moge sie malowac nawet godzine Oczko

RE: Jak długo malujecie się z rana? :D - kasiaasia - 08.04.2015 11:51

oj długo :Dnie wyjde bez makijażu na uczelnie hehe Uśmiech jeszcze korektor i puder w torebce obowiązkowo Duży uśmiech