Forum Blondynek - włosy, makijaż, uroda - BlondForum.pl

Pełna wersja: szampon suchy
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Hej,
a może któraś z was używa suchych szamponów? Do tej pory korzystałam tylko ze zwykłych szamponów ale trafiłam na ranking szamponów suchych, tutaj go przedstawiam http://myslowianki.pl/top-10-najlepsze-s...w-ranking/ i postanowiłam taki zakupić. JEstem brunetką i nie wiem jaki powinnam wybrać szampon?
Co radzicie?
Suche szampony to rozwiązanie na chwilę. Podobno obciążają włosy, ale ile w tym prawdy nie wiem. Stosowałam raz u koleżanki, sporo czasu temu.
Mi szampon ratuje fryzurę w dni, kiedy akurat nie mam czasu umyć włosów przed jakimś wyjściem. Ale jednak to tylko wyjście doraźne. Po takim szamponie mam wrażenie, że włosy mimo, że lepiej wyglądają to nie są wcale czyste. Dlatego zawsze staram się myć włosy normalnym szamponem o wymaganych właściwościach (https://www.gobli.pl/szampony-c4212) zamiast decydować się na szampon w sprayu.
rzadko używam, ale zdarza się
Jaki szampon stosować do włosów, które trzeba myć codziennie zobacz na stronie http://www.rebel-tv.pl/najlepszy-szampon/ ja go mam i jak na razie nie narzekam, wręcz przeciwnie, jestem zachwycona
polecam suche szampony Batist, są też w wersji dla brunetek Uśmiech
Dzieki za rekomendacje.
Przekierowanie