Forum Blondynek - włosy, makijaż, uroda - BlondForum.pl

Pełna wersja: Dobór fryzury do ubioru
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Słyszeliście o takiej modzie jak dopasowaniu kształtu fryzury do codziennego ubioru. Chodzi o to, że każdego dnia zmieniasz układ włosów - kręcone, proste, dołożone, podcinane.

Czy to nie jest zbytnia przesada?
Jeżeli ktoś ma dużo czasu lub zarabia wyglądem to ok. Reszta to według mnie przesada Duży uśmiech
Nie słyszałam - ale chyba trzeba by wstawać o piątej rano, jeśli się pracuje na ósmą Oczko Można oczywiście próbowa prostych zmian, w stylu - dzisiaj wyprostuję, jutro upnę, pojutrze zaplotę warkocz... Ale jak się ma krótkie, to nie da rady za dużo pokombinować.
Dopasować do siebie poszczególne elementy garderoby, następnie dodatki, makijaż i jeszcze dopasowana fryzura... Nie, jak dla mnie to za dużo.
Ja to nawet makijażu nie dopasowywuje Duży uśmiech Codziennie tak samo Duży uśmiech
Ja właśnie też rzadko, więc nie wyobrażam sobie jeszcze dokładać do tego fryzury.
Najgorszym problemem jest to jak nie możemy dobrać odpowiedniej fryzury do siebie i do swojej kreacji, ale w tym zawsze mi pomagają informacje zawarte na stronie http://www.rebel-tv.pl/fryzura-do-twarzy/
Ech, to raczej wymysł dla dziewczyn z długimi włosami, które mogą kombinować, ile chcą. Natomiast osoby ze średniej długości i krótkimi włosami miewają szalone problemy. U mnie jest jeszcze tak, że większość spinek, wsuwek, przepasek mi się zsuwa, bo mam bardzo śliskie włosy, więc tym bardziej mogę zapomnieć o efektywnych upięciach Smutny
Przekierowanie