• Hej ! ;* Zobacz, co nowego pojawiło się na forum! :)

  • Dołącz do dyskusji... :>

  • Napisz nam coś o sobie! :)

  • I wracaj do nas jak najczęściej! ;*


   
  Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

  Regulamin działu 'Wymiana kosmetyków'


  Administrator


  *******
  57

  5


  Blond: jasny
  Typ: farbowane
  Długość włosów: za łopatki
  Post: #1
  Żarówka Regulamin działu 'Wymiana kosmetyków'
  Regulamin działu ‘Wymiana kosmetyków’


  1. Każdy, oferujący Wymianę Użytkownik, zakłada swój oddzielny wątek (każda kolejna wymiana jest jednoznaczna z założeniem nowego wątku).
  2. Aby Użytkownik mógł oferować Wymianę, niezbędne jest min. 20 napisanych na forum postów.
  3. Nazwę wątku tworzymy według wzoru: „Wymienię” lub „Szukam” - (następnie) Produkt lub Kilka głównych produktów + „i in.” („i in.” dodajemy, jeśli produktów jest kilka i nazwa wątku byłaby zbyt długa) - (następnie) Miasto (czyli możliwy jedynie odbiór osobisty), „Wysyłka” (czyli możliwa jest wysyłka do każdego miasta w Polsce) lub Miasto + Wysyłka (jeżeli możliwy jest zarówno odbiór osobisty, jak i wysyłka).
  Przykład 1. Wymienię: Maska Seboradin, odżywka John Frieda i in. (Warszawa)
  Przykład 2. Wymienię: Maska Seboradin, odżywka John Frieda i in. (wysyłka)
  Przykład 3. Szukam: Maska aloesowa Natur Vital (Wrocław)
  4. Każdy, oferujący wymianę kosmetyków Użytkownik, dołącza do wątku wyraźne zdjęcie/zdjęcia produktów podlegających wymianie.
  5. Wymieniając produkty, dopisujemy za każdym z nich (w nawiasie), czy jest to produkt nowy czy jednorazowo użytkowany (lub, ewentualnie, jak duży jest stopień zużycia) oraz w jakim jest stanie.
  6. Wymianie podlegają jedynie produkty niezepsute i nieprzeterminowane (+ zamieszczamy w założonym wątku informację o dacie ważności).
  7. Wymianie podlegają jedynie takie produkty, których dotychczasowe użytkowanie, nie przyczyniło się do naruszenia jakichkolwiek zasad higieny.
  8. Rozmowy dotyczące wymiany produktów, prowadzimy wyłącznie w danym wątku (natomiast w prywatnej wiadomości, przesyłamy jedynie dane kontaktowe, miejsce odbioru itp.).
  9. Jeśli wymiana została zakończona pomyślnie, Autor wątku informuje o tym w następujący sposób: „Wymiana zakończona Uśmiech lub „Rezygnacja z Wymiany” (w przypadku, gdy się rozmyślimy Uśmiech).
  10. W przypadku jakichkolwiek problemów, piszemy prywatną wiadomość do Administratora Blond Forum Uśmiech
  11. Reklama swojej aukcji, prowadzonej w serwisie aukcyjnym (typu Allegro) jest możliwa tylko wówczas, gdy Użytkownik zamieści w założonym wątku zdjęcie/zdjęcia produktu + unikalny opis (który nie jest kopią opisu z serwisu aukcyjnego). Wątki niespełniające tych wymagań będą usuwane.
  12. Nieuzasadnione niewywiązanie się z umowy (wymiana adresami na PW jest w tym momencie wiążąca), łączy się z dożywotnim zablokowaniem dostępu do Blond Forum (Ban zostanie nałożony na IP Użytkownika, tak więc multikonta również będą jednocześnie zablokowane).
  13. Administrator Blondforum.pl nie ponosi odpowiedzialności za nieudane Wymiany i nieuczciwych Użytkowników, jednakże dołoży wszelkich starań, by takim sytuacjom zapobiec, a osoby niewywiązujące się z umowy, niezwłocznie karać permanentnym brakiem dostępu do forum.
  14. Administrator Blondforum.pl nie ponosi odpowiedzialności za straty majątkowe któregokolwiek z Użytkowników.
  15. Zabronione jest oferowanie produktów dostępnych "na receptę" oraz nielegalnych w obrocie (podróbki markowych towarów, kopie książek/płyt itp.)
  10.02.2014 01:49
  Znajdź Cytuj


  Skocz do:


  Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

  O BlondForum.pl

  Miejsce dla Blondynek, w którym dzielimy się swoją wiedzą, doświadczeniem, przemyśleniami, przede wszystkim, w kwestii trudnej pielęgnacji blond włosów. Poruszamy też tematy dotyczące makijażu, dbania o cerę, o paznokciach, a także wszechstronne pogaduszki :) Poznajemy się tu, wpieramy i nawzajem pomagamy! :)